Osutame koduõendusteenust nendes kodudes:

Leevi hooldekodu

Leevi Hooldekodu

leevi@hoole.ee
Aadress: Kooli tn 2, Leevi küla, Räpina vald, 64231 Põlvamaa

Põlva Kaasiku

Kaasiku kodu

kaasiku@hoole.ee
Kaasiku tee 9, Põlva 63303

tõrva kodu

Tõrva Kodu

torva@hoole.ee
Raba 6, Tõrva
68606

tõrva kodu

Põltsamaa Kingu

kingu@hoole.ee
Tartu mnt 5a, Põltsamaa 48105

Õendusjuht

Koduõendus

on ambulatoorse hooldusravi teenus, mis on mõeldud inimesele, kes ei vaja haiglas viibimist, kuid vajab kodustes tingimustes meditsiinilist järelvaatamist ja abi. Koduõde on oluline ühenduslüli perearsti/raviarsti ja abivajaja vahel.

Teenust võib vajada inimene, kes ei pääse ise hästi liikuma, tal on mäluprobleemid (näiteks ei saa võtta ise ravimeid), kui motoorsed tegevused on häiritud saab koduõde aidata mõõta veresuhkrut, vererõhku või pulssi.

Hoole koduõed nõustavad oma abivajajaid, õpetavad kasutama abivahendeid, juhendavad ja nõustavad ka pereliikmeid. 

freepic

Koduõendus Hoole kaudu on tasuline!

Hoole hoolitseb selle eest, et hooldusabi vajaval inimesel oleks kodus võimalikult hea ja turvaline olla. Hoole OÜ pakub koduõendusteenust 2022. aastal tasulise teenusena.

HOOLE koduõde:

  • Pakub toitumisnõuandeid
  • Nõustab abivajajat ja pereliikmeid
  • Õpetab kasutama abivahendeid
  • Teostab õendustoiminguid (ennetab ja ravib lamatisi ning teeb asendravi; mõõdab vererõhku; paigaldab kusepõie kateetri; hooldab püsikateetrit; hooldab ja vahetab epitsüstostoomi; hooldab stoome; ravib haavu ja haavandeid; hooldab trahheostoomi; paigaldab ja hooldab perifeerset veenikanüüli; paigaldab nasogastraalsondi; õpetab sondiga toitmist; teeb inhalatsioone ja mõõdab glükomeetriga veresuhkrut)
  • Teostab protseduure, mida arst on määranud: eemaldab haavaõmblused; teeb hapnikravi; manustab ravimeid lihasesiseselt, veenisiseselt, nahaaluselt, suukaudselt või rektaalselt; manustab toitelahuseid; teeb valuravi; teeb peritoneaaldialüüsi ja vajaduse korral teatud laboriuuringuid;
  • Hoole koduõde hoolitseb oma patsiendi eest parimal võimalikul viisil, et leevendada vaevusi ja erinevatest terviseprobleemidest tulenevaid sümptomeid.
Loading...