freepic

Koduõe peamiseks tööülesandeks on tagada hooldekodus ja erihoolekandes elavatele inimestele parim võimalik elukvaliteet, terviseseisundi jälgimine ning säilitamine, võimalusel parendamine ja ennetustegevused. Uute terviseprobleemide ilmnemisel sobivate lahenduste leidmine.

Võta ühendust Hoole õendusjuhiga

2 + 2 =

Õendusteenuse osutamise hooldekodude kontaktid

freepik

Leevi Hooldekodu

E-post: leevi@hoole.ee
Kooli tn 2, Leevi küla, Räpina vald, 64231 Põlvamaa

freepik

Härmalõng Hooldekodud

E-post: kastre@hoole.ee
Kastre küla, Kastre vald, 62305 Tartumaa

E-post: vonnu@hoole.ee
Tööstuse tee 4, Võnnu, 62401 Tartu maakond

freepik

Kaarepere pansionaat

E-post: kaarepere@hoole.ee
Kaarepere küla, 49201, Jõgeva vald, Jõgeva maakond

Õendusteenuse osutamise erihoolekandeteenuste kontaktid

hoolekandeteenused

Kaasiku kodu

E-post: kaasiku@hoole.ee
Kaasiku tee 9, Põlva 63303

hoolekandeteenused

Vändra kodu

E-post: vandra@hoole.ee
Vihtra tee 6, Vändra alev 87701, Põhja-Pärnumaa vald

hoolekandeteenused

Pärnu Kaevu kodu

E-post: kaevu@hoole.ee
Kaevu 32, Pärnu, 80034 Pärnu maakond

hoolekandeteenused

Karula kodu

E-post: karula@hoole.ee

Karula küla, Viljandi vald 71070

hoolekandeteenused

Ahtme Salu kodu

E-post: ahtme@hoole.ee

Salu 15a, Kohtla-Järve linn, 31024

hoolekandeteenused

Uuemõisa kodu

E-post: uuemoisa@hoole.ee

Neeme 5, Uuemõisa alevik, Ridala vald 90401

Loading...