Koduõe peamiseks tööülesandeks on tagada hooldekodus ja erihoolekandes elavatele inimestele parim võimalik elukvaliteet, terviseseisundi jälgimine ning säilitamine, võimalusel parendamine ja ennetustegevused. Uute terviseprobleemide ilmnemisel sobivate lahenduste leidmine.

Võta ühendust Hoole õendusjuhiga

2 + 7 =

freepic

Õendusteenuse osutamise kodude kontaktid

freepik

Leevi Hooldekodu

E-post: leevi@hoole.ee
Kooli tn 2, Leevi küla, Räpina vald, 64231 Põlvamaa

hoolekandeteenused

Kaasiku kodu

E-post: kaasiku@hoole.ee
Kaasiku tee 9, Põlva 63303

hoolekandeteenused

Tõrva Kodu

E-post: torva@hoole.ee
Raba 6, Tõrva, 68606

hoolekandeteenused

Pärnu Uus-Sauga

E-post: sauga@hoole.ee

Uus Sauga 47, Pärnu 80033

freepik

Härmalõng Hooldekodu

Kastre kodu

E-post: kastre@hoole.ee
Kastre küla, Kastre vald, 62305 Tartumaa

Võnnu kodu

E-post: vonnu@hoole.ee

Tööstuse tee 4, Võnnu, 62401 Tartu maakond

hoolekandeteenused

Vändra Kodu

E-post: vandra@hoole.ee    Vihtra tee 6, Vändra alev 87701, Põhja-Pärnumaa vald

hoolekandeteenused

Karula Kodu

E-post: karula@hoole.ee     Karula küla, Viljandi vald 71070

freepik

Kaarepere Pansionaat

E-post: kaarepere@hoole.ee
Kaarepere küla, 49201, Jõgeva vald, Jõgeva maakond

hoolekandeteenused

Ahtme Salu Kodu

E-post: ahtme@hoole.ee

Salu 15a, Kohtla-Järve linn, 31024

hoolekandeteenused

Uuemõisa Kodu

E-post: uuemoisa@hoole.ee Neeme 5, Uuemõisa alevik, Ridala vald 90401

hoolekandeteenused

Pärnu Rääma Kodu

E-post: oja@hoole.ee
Oja 144, Pärnu 80047, Pärnumaa

Loading...