Miks tulla Hoolesse?

Miks liituda Hoole tööperega? Eristume teistest tervishoiuteenuse pakkujatest kõrge ravimialase kompetentsi ja inimkesksete lahenduste poolest. Meie missiooniks on aidata inimesi, toetades nende elukvaliteeti, ennetades haigestumist ning pakkuda seda just neile sobival ajal ja kohas. Oleme mobiilsed, kiired, paindlikud ja telemeditsiini arengut arvestades ka virtuaalsed, olles inimesele võimalikult lähedal. Võimalus kaasa rääkida teenuse sisu ja arendamise osas, et pakkuda just sellist teenust, mis toetab teid erialaspetsialistina ning aitab kaasa inimeste tervise säilitamisele. Pakume paindlikku tööaega, erialast täiendõpet, puhkust sobival ajal, väärtuslikku töötasu koos tulemustasuga.

Organisatsioonina oleme avatud, hoiame oma inimesi ning väärtustame igaüht!

Tööpakkumised

Töötervishoid

Töötervishoiuarst tule meile!

Võimaldame kaasa rääkida teenuse sisu arendamise osas, et pakkuda just sellist teenust, mis toetab Teid erialaspetsialistina ning aitab kaasa inimeste tervise säilitamisele.

Töötervishoid

Optometristile - osalise tööajaga!

Pakume suvekuudel osalise tööajaga tööd optometristile töötervishoiu teenuste raames. Asume aadressil Katusepapi 6. Rohkem infot 6 563 888 või info@hoole.ee

Kandideerimine:

Saada meiele palun oma CV, varasem töökogemus, läbitud koolitused, tunnistused ja sooviavaldus Hoole meeskonnaga liitumiseks. 

Loading...