Kutsu Hoole vaktsineerima!

11 + 15 =

Kutsu meid oma kontorisse vaktsineerima! Tuleme Sinu töökohale!

Alates septembrist 2022 on võimalik tellida Hoole meditsiiniõde kontorisse vaktsineerima  hooajalise gripi, puukentsefaliidi ja Covid-19 vastu. Peale broneeringut saadame hinnapakkumise ja lepime kokku aja. Tuleme kohale üle Eesti.

Mis on puukentsefaliit?

Entsefaliit on viirusnakkus, mis võib levida puugihammustuse kaudu. Haigustekitaja on viirus, mida levitavad puugid, kes on nakatunud. Haiguse sümptomid võivad hõlmata palavikku, peavalu, lihasvalu, väsimust ja löövet ning mõnedel juhtudel võib see põhjustada tõsiseid neuroloogilisi probleeme, nagu aju- ja seljaaju põletik. 

Kuidas ennetada?

Puukentsefaliidi vastu on olemas vaktsiin ja selle ennetamiseks soovitatakse vältida puukidega kokkupuudet, kasutada putukatõrjevahendeid ja kaitseriideid looduses liikudes.

Keda vaktsineerida?

Vaktsineerimist soovitatakse tavaliselt inimestele, kes elavad või viibivad pika aja jooksul riskipiirkondades, kus on suurem tõenäosus puukidega kokkupuuteks. Vaktsineerimine tuleks läbi viia enne puukide aktiivsuse perioodi, tavaliselt kevadel või suve alguses.

puugivaktsiin kontorisse

Mis on gripp?

Gripp on äge viiruslik haigus. Kõige enam haigestuvad grippi lapsed, kuid hospitaliseerimised ja surmajuhud tekivad peamiselt eakate, krooniliste haigustega inimeste hulgas. Grippi põhjustavad A-, B- ja C-gripiviirused.

Gripi levik ja ennetus?

Viirus levib tavaliselt aevastamisel või köhimisel. Viirused võivad levida ka erinevatel pindadel olevate pritsmete kaudu, aga ka pesemata kätega enda või kellegi teise nägu puudutades. Kõige kindlama kaitse annab vaktsineerimine.

Millised on gripi haigusnähud?

Haiguse tundemärkideks on kiirelt tõusev kõrge palavik, peavalu, kuiv köha ja/või nohu, väsimus ja nõrkus, lihase- ja liigesevalu. Gripiga võivad kaasneda rasked tüsistused nagu kopsupõletik ja ja seotud haiguste ägenemine.

vaktsineerimine kontorisse

Hea ettevõtja – hoolime koos Sinu personalist!

Mida kliendid meist arvavad

Hoolega tänatud!

Loading...